Лізинг

Лізинг транспортного засобу (оренда з правом викупу) - хороша альтернатива покупці в кредит. Він особливо вигідний тим, хто бажає придбати техніку з мінімальними витратами. Адже купуючи товар в лізинг Ви позбавляєте себе від необхідності оформлення застави та реєстрації транспортного засобу. Також всі клопоти, пов'язані з оформленням страховки і техоглядом лізингова компанія може взяти на себе.

На сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам фірмову програму «АІС Фінанс» в рамках якої є лізингова біржа, де можна вибрати відповідні умови покупки в лізинг з більш ніж 50-ти пропозицій від більш, ніж десятка партнерів, серед яких такі лізингові компанії та банки, як:
«ОТП Лізинг»
«ВіЕйБі Лізинг»
«Приватбанк»
«ВІП-Рент»
«Теком Лізинг»
«Укрексім Лізинг»
«ПУМБ Лізинг»
«Ленд-Ліз» ( «Альфа-Лізинг»)
«Український лізинговий фонд»
«Енмарк»
Та інші.

У торгових центрах Групи компаній «АІС» можна підібрати умови лізингу, які підходять кожному клієнту. Адже компанії-партнери пропонують лізингові програми, що передбачають перший внесок від 15% * і тривалий період договору лізингу - до 7 років. * Також є програми, що передбачають відсутність додаткових платежів та інші вигоди, серед яких:
- перший внесок від 15%; *
- термін договору - до 7 років; *
- наявність лізингових програм без комісій; *
- відсутність додаткових платежів; *
- відсутність необхідності оформлення застави; *
- турботи з оформлення страховки і реєстрації лізингова компанія бере на себе;
- можливість вибору виду графіка погашення. *

Завдяки фірмовій програмі «АІС Фінанс» і лізинговій біржі клієнти Групи компаній «АІС» отримують ряд переваг, з якими покупка перетворюється в свято.

Схема роботи лізингової біржі проста: клієнт приходить в торговий центр «АІС» з мінімальним пакетом документів і залишає заявку на лізинг у фінансового менеджера. Менеджер вносить дані про клієнта в систему, яка автоматично розсилає заявку в кілька лізингових компаній. Після розгляду заявки, клієнту надається інформація про компанії, які дають позитивну відповідь.

Завдяки лізинговій біржі «АІС» клієнт отримує ряд переваг:
• З'являється вибір серед ряду компаній, які зацікавлені в проведенні операції. Клієнт може вибрати ту, яка пропонує найкращі лізингові умови.
• Заявку клієнта розглядає велика кількість лізингових компаній, що максимізує ймовірність позитивного рішення. Особливо це актуально в тих випадках, коли кредитна історія у клієнта не дуже хороша.
• Ще одна важлива перевага лізингової біржі «АІС» - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різним компаніям, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішені Групою компаній «АІС», яка створивши програму «АІС Фінанс» налаштувала партнерські відносини з лізинговими компаніями на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «АІС Фінанс» клієнт приходить в одне місце - торговий центр «АІС», де вирішуються всі питання з купівлі в лізинг.

Купівля техніки в лізинг - оптимальне фінансове рішення для тих, хто цінує час, сили і вміє рахувати гроші! Отримати консультацію по фірмовій програмі «АІС Фінанс», можна у менеджера по фінансових продуктах у всіх торгових центрах Групи компаній «АІС» по всій Україні.

Послуги лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм лізингу уточнюйте у Продавця.

* Вказані найкращі умови договору лізингу в рамках різних лізингових програм, які не застосовуються одночасно. Розмір початкового внеску, процентної ставки, термін договору, а також наявність і розміри комісій залежать від компанії-партнера, обраної програми, марки транспортного засобу, країни виробника. Більш детальні умови лізингу дізнавайтеся у менеджерів з продажів.

 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 

Ми рекомендуємо

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка